Hudební laboratoř - Sdružení Ty a Já, z.s.

Hlavní nabídka:

Hudební laboratoř je těleso, ve kterém mají všichni členové plný prostor pro svoje pěvecké a hudební nadání. Písničky zde nejen zpíváme, ale především píšeme. Napsali jsme jich již tolik, že jsme je museli uložit na CD, abychom je všechny nezapomněli. Tehdy jsme se jmenovali Hvězdičky. Čas letí a k nám už se Hvězdičky příliš nehodily a tak je z nás laboratoř.

Jsme tedy laboratoř na muziku. Hrajeme na všelijaké nástroje a to pochoitelně sami, takže to stojí dost času, než se nám je podaří zkrotit tak, jak potřebujeme. My se ale nedáme:-))

V roce 2017 se nám podařilo natočit novou desku, kde jsou skoro všechny naše písničky od roku 2005.

Koupit si ho můžete přímo u nás v Klubovém centru nebo také zde na Supraphonline.

A jedna ukázka z naší tvorby:

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky